XVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
 2. Od wczoraj południa przez całą niedzielę można zyskać odpust zupełny Porcjunkuli, dla siebie lub jednego ze zmarłych za pobożne nawiedzenie kościoła oraz odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wyznania wiary.
 3. Jutro o 18.00 Różaniec, a po nim Msza Święta w intencji zmarłych, polecanych w rocznych  wymieniankach.  
 4. W czasie trwania epidemii nie ma Mszy Świętej w niedzielę wieczorem. Msze w niedziele i uroczystości są w sobotę o 18.30 i w niedzielę o 9.00; 10.30 i 12.00. Przypominam, że w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.
 5. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
 6. W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego.
 7. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi. Komunia wynagradzająca dla dzieci około 17.30.
 8. Z uwagi na trwającą epidemię odwiedziny z posługą sakramentalną przez kapłana są możliwe tylko na prośbę chorych lub ich rodziny.  
 9. Za tydzień zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 10. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.
 11. Zmarł nasz parafianin śp. Zbigniew Dłużniewski z Baranowa. Msza Święta i pogrzeb będą w środę o godz. 12.00 w Poznaniu na Nowinie. Wieczny odpoczynek…  

Z A P O W I E D Z I *

ŻUKOWSKI Kajetan, kawaler, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo

ROSZKA Zuzanna, panna, rzymskokatolickie, par. św. Karola Boromeusza, Kraków 

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.