XVII Niedziela Zwykła

  1. Od wtorku południa przez całą środę można zyskać odpust Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła oraz wypełnienie zwykłych warunków odpustu.
  2. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.
  3. Rodziców dzieci, które w przyszłym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii oraz młodzieży klas szóstych, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.     
  4. W tym tygodniu w Lizbonie odbędą się obchody 37. Światowych Dni Młodzieży. Od czwartku uczestniczyć w nich będzie papież Franciszek. Spotkanie to zostanie zakończone uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem Ojca Świętego.    
  5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną. Osoby te proszę zgłaszać w Biurze lub po Mszy w zakrystii.
  6. W pierwszy piątek miesiąca zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi i Komunii wynagradzającej. 
  7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam czcicieli Matki Bożej o godz. 9.00 na trzecie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanego Serca NMP.  
  8. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i czwartek od 8.30 do 9.00. W Biurze można zamawiać intencje na drugie półrocze. 
  9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem.

Z A P O W I E D Z I *

Adam Daniel MATUSIAK,kawaler, rzym-kat., parafia św. Józefa, Baranowo   

Joanna DUDEK, panna, rzym-kat., parafia św. Józefa Baranowo     

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.