XVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj z racji wtorkowego wspomnienia św. Krzysztofa po wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Po błogosławieństwie w kościele odbędzie się poświęcenie aut na parkingu kościelnym przy ulicy Pogodnej a następnie Spokojnej. Składane ofiary będą przeznaczone na zakup środków lokomocji dla pracujących na misjach.
  2. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.
  3. W poniedziałek zapraszam na modlitwę różańcową i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
  4. Rodziców dzieci, które w przyszłym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii oraz młodzieży klas szóstych, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.     
  5. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i czwartek od 8.30 do 9.00. W Biurze można zamawiać intencje na drugie półrocze. 
  6. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  7. We wtorek 25 lipca z okazji imienin zapraszam Szanownych Parafian na Mszę wieczorną, a po  niej na imieninową kawę do salki parafialnej.     
  8. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki. 
  9. Zmarł nasz parafianin śp. Grzegorz Wasyl z Baranowa. Pogrzeb odbył się w sobotę w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…           

Z A P O W I E D Z I *

Adam Daniel MATUSIAK,kawaler, rzym-kat., parafia św. Józefa, Baranowo   

Joanna DUDEK, panna, rzym-kat., parafia św. Józefa Baranowo     

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.