XV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj kończy się 84. Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o tym, że wszyscy jesteśmy pielgrzymami na tej ziemi i z każdym dniem starajmy się zbliżać do celu naszego pielgrzymowania, jakim jest niebo.
  2. Ojciec misjonarz Dariusz Godawa, którego gościliśmy w ubiegłą niedzielę w naszej parafii składa serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom, którzy hojnie wsparli jego działalność misyjną pośród dzieci w Kamerunie.
  3. W poniedziałek oddawać będziemy cześć Matce Bożej Szkaplerznej. Zapraszam na Różaniec o godzinie 18.00, a po nim na Mszę Świętą. Pamiętajmy o obietnicach Matki Bożej dotyczących osób, które nosić będą szkaplerz. Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy z okazji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa, błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary przeznaczone będą na zakup środków lokomocji dla misjonarzy.
  5. Z uwagi na prośbę Klubu Seniora pielgrzymka parafialna do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu przesunięta będzie na czwartek 16 sierpnia. Są jeszcze wolne miejsca. Zgłaszać można się po Mszach lub w Biurze Parafialnym.
  6. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
  7. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła parafian z ulic: Szamotulskiej, Białej i Osiedla Kolorowego.
  8. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  9. Zmarła nasza parafianka śp. Hanna Skotarczyk z Baranowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 14.00 w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek

Z A P O W I E D Z I*  

PIOTR PIWOWAR,           wolny, rzymskokatolik, par. św. Józefa – Baranowo

BARBARA HABDAS,        wolna, rzymskokatolik., par. św. Józefa – Baranowo

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.