XXIX Niedziela Zwykła

  1. Przeżywamy dziś Dzień Papieski. Od  trzech tygodni posiadamy w naszym kościele relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II. Po Mszy Świętej zbierać będziemy ofiary na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która od 22 lat wspiera przez stypendia prawie dwa tysiące zdolnych uczniów i studentów pochodzących z niezamożnych rodzin.          
  2. Trwa miesiąc różańcowy. Nabożeństwa o godz. 18.00, od poniedziałku do soboty, a w czwartek po Mszy porannej. Zapraszam dzieci i młodzież zwłaszcza przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i sakramentu bierzmowania. 
  3. Na skarbonie wyłożone są kartki z jednorazowymi wymieniankami za zmarłych, których polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu podczas modlitwy różańcowej w oktawie zmarłych. Wypisane czytelnie kartki proszę z ofiarą wrzucać do skarbony. Wymienianki roczne w Baranowie i Chybach proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.    
  4. Biuro Parafialne  czynne jest w poniedziałek od 17 do 18, a w czwartek od godz. 9.00 do 9.30. Można także zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  5. We wtorek przypada święto św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia. Wszystkich lekarzy, pielęgniarki oraz personel medyczny będziemy polecać w modlitwie. 
  6. We wtorek po Mszy o godz. 19.15 zapraszam na spotkanie Parafialną Radę Ekonomiczną.     
  7. Młodzież klasy ósmej i pierwszej ponadpodstawowej, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania zapraszam na katechezę w środę 19 września o godz. 18.30. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.
  8. W środę po Mszy o godz. 19.15 zapraszam na katechezę chrzcielną rodziców i chrzestnych, których dzieci w najbliższym czasie przystąpią do chrztu świętego.
  9. Za tydzień obchodzić będziemy Światową Niedzielę Misyjną. Modlić będziemy się w intencji misjonarzy oraz zbierać ofiary na wsparcie działalności ewangelizacyjnej Kościoła. 
  10. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci.