XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. Trwa miesiąc sierpień, miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość polskiego narodu.
  3. Zapraszam na nabożeństwa o godz. 18.00. W poniedziałek modlitwa różańcowa, w środę nowenna do Świętej Rodziny i w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.
  5. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na spotkanie do salki parafialnej Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną oraz osoby, które zgłosiły chęć włączenia się w organizację festynu parafialnego. 
  6. Za tydzień zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  7. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek i czwartek. 
  8. W sobotę 13 sierpnia czcicieli Matki Bożej zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece. 
  9. Z racji 25 rocznicy powstania parafii w Baranowie oraz konsekracji naszego kościoła w niedzielę 11 września odbędzie się festyn parafialny. Natomiast w sobotę 24 i niedzielę 25 września gościć będziemy w naszej parafii Metropolitę Lwowskiego Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, który był osobistym sekretarzem dwóch papieży św. Jana Pawła II i Benedykta XVI. Ksiądz Arcybiskup uroczyście wprowadzi do naszej świątyni przywiezione ze sobą relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II gdyż do tej pory posiadamy tylko skrawek papieskiej sutanny, a także udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. 
  10. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.           

Z A P O W I E D Z I *

PAWEŁ STOIŃSKI, kawaler, rzym-kat., parafia św. Józefa, Baranowo   

ZIĘBA KAMILA, panna, rzym-kat., parafia św. Mikołaja, Mosina   

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.