XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. W piątek 13 sierpnia zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. 
  3. Biuro Parafialne w wakacje czynne jest tylko w poniedziałki od 17.00-18.00. Można także kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
  4. Dziękuję grupie Parafian z Chyb za skoszenie trawy i uporządkowanie obejścia wokół kaplicy w Chybach.
  5. Nabożeństwa w tygodniu w naszej parafii o godz. 18.00. W poniedziałek różaniec, w środę nowenna do Świętej Rodziny, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.   
  6. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy. Przypominam, że czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej został wydłużony przez Arcybiskupa z uwagi na panującą epidemię do 14 września.  
  7. 2 września, równo na miesiąc przed Nawiedzeniem Matki Bożej naszej parafii, organizowana jest pielgrzymka do Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. W każdy pierwszy czwartek miesiąca przybywają tam pielgrzymki z różnych stron Polski.  Pragniemy i my udać się w Roku Świętego Józefa, aby modlić się za przyczyną Opiekuna Kościoła Świętego w intencji naszej parafii oraz o powołania kapłańskie. Wyjazd autobusem sprzed kościoła o godz. 13.00. Koszt wyjazdu 40 złotych. Zapisy w zakrystii po Mszy Świętej.
  8. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas Mszy w sobotę wieczorem i w niedzielę błogosławieństwo zbóż, ziół i kwiatów. Grupa parafialna Caritas będzie rozprowadzać przed kościołem wiązanki do poświęcenia. Po Mszy zbierać będziemy ofiary do puszek na Caritas Archidiecezji.
  9. Dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  10. Zmarł nasz parafianin śp. Mieczysław Hasse z Baranowa. Wieczny odpoczynek…

Z A P O W I E D Z I *

PLĄSKOWSKI Bartosz, kawaler, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

BUCHERT Katarzyna, panna, rzym-kat, par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo  

CENKER Krzysztof, kawaler, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo  

SAWALA Alicja, panna, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.