XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną. Papież Franciszek ogłosił październik tego roku Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Wspieramy ich także finansowo, naszymi ofiarami, które dzisiaj zbieramy na cel misji.
  2. We wtorek przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Zapraszam  serdecznie Parafian do udziału w tym dniu w modlitwie różańcowej i Mszy Świętej.
  3. Nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00. W czwartek nabożeństwo po porannej Mszy, a w niedzielę proszę odmawiać Różaniec w gronie rodzinnym.
  4. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. W Biurze można także składać wymienianki roczne za zmarłych, natomiast jednorazowe proszę wraz z ofiarą wrzucać  do skarbony pod chórem. Za zmarłych poleconych w wymieniankach będziemy się modlić począwszy od Dnia Zadusznych.   
  5. Młodzież klas I przygotowująca się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w środę do salce parafialnej o godz. 18.30. 
  6. Od piątku do niedzieli trwać będzie w naszej parafii kurs ewangelizacyjny Emaus. Bliższe informacje wywieszone są w gablotach i na stronie internetowej parafii.
  7. Przez dwa tygodnie w naszym kościele była wystawa o dziejach powstania Pomnika Serca Jezusowego w Poznaniu. Dzisiaj po Mszach Świętych, kupując przy wyjściu  różne pamiątki można wesprzeć odbudowę tego Pomnika, Wotum Wdzięczności za odzyskaną niepodległość.   
  8. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian z ulic: Przemysława i Letniskowej.
  9. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki.

ks. Krzysztof Frąszczak