XIV Niedziela Zwykła

  1. W piątek 1 lipca minęło 25 lat od utworzenia parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie. Wspomnijmy w wdzięcznej modlitwie tych wszystkich, którzy przyczynili się do jej powstania zwłaszcza śp. księdza prałata Jana Szkopka oraz księdza kanonika Andrzeja Strugarka, który był pierwszym proboszczem naszej parafii. Polecam w modlitwie Panu Bogu, tych wszystkich którzy budowali naszą świątynię i przez 25 lat swoimi ofiarami wspierają istnienie i funkcjonowanie naszej parafii. Proszę także o radość nieba dla zmarłych parafian.   
  2. W związku z rocznicą utworzenia parafii oraz konsekracji naszego kościoła chcemy zorganizować we wrześniu festyn parafialny. Osoby, które chciałyby się włączyć w jego zorganizowanie proszę, aby zgłosiły się do zakrystii lub do Pana Sołtysa.
  3. Dzisiaj po Mszy o 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  4. Po maju i czerwcu, kiedy gromadziliśmy się na nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny i Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszam na Parafian do stałych nabożeństw w naszej parafii o godz. 18.00. W poniedziałek na modlitwę różańcową w środę na nowennę do Świętej Rodziny oraz w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu i koronkę do Miłosierdzia Bożego.  
  5. Okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.   
  6. W środę 6 lipca wyruszy z katedry 88 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. W tym roku pielgrzymom będzie towarzyszyć hasło  „Oto stało się nowe”. Można także pielgrzymować duchowo. Informacje na ten temat można znaleźć na parafialnej stronie internetowej. 
  7. Biuro Parafialne czynne w poniedziałek od 17.00 do 18.00 oraz w czwartek od 8.30 do 9.00.
  8. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na drugą połowę 2022 roku. Osoby, które wcześniej tylko zarezerwowały terminy Mszy proszę, aby zgłosiły się do Biura.
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.