XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Dariusza Godawę, misjonarza pracującego w Kamerunie, który po Mszach zbierać będzie ofiary na działalność misyjną w Afryce.
  2. W sobotę 6 lipca wyruszyła na Jasną Górę 84 Piesza Poznańska Pielgrzymka pod hasłem: „Poznań. Chrystus i my”. Ci, którzy nie wybrali się w pieszą drogę mogą pielgrzymować do Matki Bożej duchowo. Bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.
  3. W poniedziałek o godzinie 18.00 Różaniec, a po nim Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach.
  4. W środę obchodzić będziemy święto św. Benedykta opata, Patrona Europy. Módlmy się do Boga za przyczyną św. Benedykta szczególnie w tym dniu w intencjach naszego kontynentu, aby pozostał wierny wartościom chrześcijańskim, które ukształtowały naszą cywilizację.
  5. 2 sierpnia w pierwszy czwartek organizowana jest jednodniowa parafialna pielgrzymka do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zgłaszać można się po Mszach lub w Biurze Parafialnym. Szczegóły wyjazdu podane będą w późniejszym terminie.
  6. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
  7. W piątek 13 lipca zapraszam czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo fatimskie o godzinie 21.00.
  8. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła parafian z ulic: Wspólna, Klonowa, Parkowa.
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego i wakacyjny Mały Przewodnik.

Z A P O W I E D Z I*

PIOTR PIWOWAR, wolny, rzymskokatolik, par. św. Józefa – Baranowo

BARBARA HABDAS, wolna, rzymskokatolik., par. św. Józefa – Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.