XIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie Wspólnotę Żywego Różańca. 
  2. Z dniem 1 lipca zniesiony zostaje stan zagrożenia epidemicznego na terenie naszego kraju. Przypominam, że od dłuższego czasu cofnięta została dyspensa od uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii za pomocą mediów. Niech w okresie letnich ferii i urlopów każdy pamięta o udziale w niedzielnej Mszy Świętej i codziennej modlitwie.    
  3. Zapraszam na nabożeństwa o godz. 18.00. w poniedziałek na modlitwę różańcową, w środę na nowennę do Świętej Rodziny i piątek na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. Biuro Parafialne jest czynne w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 8.30 do 9.00. Można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
  5. Rodziców dzieci, które w przyszłym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii oraz młodzieży klas szóstych, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.     
  6. W pierwszy czwartek miesiąca z katedry poznańskiej wyruszy 89 Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku hasłem będą słowa Chrystusa „Pokój wam”. Na stronie internetowej parafii można znaleźć informacje, aby duchowo w tej pielgrzymce uczestniczyć. 
  7. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny starszych i chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Osoby te proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym lub w zakrystii po Mszy Świętej.
  8. W pierwszy piątek miesiąca zapraszam od godz. 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu oraz do spowiedzi i Komunii wynagradzającej, zwłaszcza dzieci i młodzież, którzy rozpoczęli wakacje.   
  9. W minionym tygodniu obchodziliśmy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, dlatego po Mszach zbierać będziemy ofiary na Stolicę Apostolską, tradycyjnie zwaną Świętopietrzem.  
  10. Po Mszy dostępny jest Przewodnik Katolicki i wakacyjny Mały Przewodnik dla dzieci z dołączoną książeczką.