XIII Niedziela Zwykła

  1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomimo upałów uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała i przez udział we Mszach i procesjach eucharystycznych wyrazili swą wiarę w obecność Chrystusa w sakramentalnych znakach Chleba i Wina. Dziękuję tym wszystkim Parafianom, którzy przez czas Oktawy udekorowali domy emblematami i flagami. Szczególne podziękowania dla tych wszystkich, którzy swym zaangażowaniem przyczynili się, abyśmy mogli godnie uczcić w te piękne dni Jezusa obecnego w Eucharystii.  
  2. W lipcu i sierpniu Biuro Parafialne będzie czynne w poniedziałki od 17.00-18.00 i czwartki od 8.30-9.00.
  3. W tym tygodniu zapraszam na Nowennę do Świętej Rodziny w środę o 18.00.
  4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzczone w lipcu i sierpniu będzie w środę o 19.15 w salce parafialnej. 
  5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Po południu od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej oraz Komunii Świętej wynagradzającej.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 9.00.
  7. W sobotę wyruszy z Poznania 85. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Trwają jeszcze zapisy. Można także duchowo łączyć się z pielgrzymami. Bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej parafii. Od maja kopia ikony Jasnogórskiej pielgrzymuje także po parafiach naszej Archidiecezji. Niech nasza miłość i przewiązanie do Maryi będzie wyrazem naszej wdzięczności wobec Królowej Polski.
  8. Proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy Świętej mieszkańców ulic: Wypoczynkowej i Nad Miedzą.      
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem „Pięć minut z Bogiem” oraz Mały Przewodnik dla dzieci. 

Z A P O W I E D Z I *

MICHAŁ DOMINIK STASIAK, kawaler, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo

ŻANETA KINGA STASZAK,panna, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo    

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie    parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.