XI Niedziela Zwykła

 1. Wszystkim, którzy uczestniczyli w tradycyjnej oktawie Bożego Ciała i brali udział w procesjach eucharystycznych, wyznając swoją wiarę i miłość do Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie składam serdeczne podziękowania.
 2. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 12.00 dzieci i młodzież podziękują Panu Bogu za kończący się w tym tygodniu rok szkolny i katechetyczny. Wszystkim uczniom życzymy miłych i bezpiecznych ferii i proszę, aby pamiętali o codziennej modlitwie i Mszy Świętej niedzielnej.
 3. Dzisiaj w Poznaniu o godz. 15.00 wyruszy z kościoła o.o. Dominikanów Marsz dla Życia, który zakończy się przy katedrze rodzinnym piknikiem. Bliższe informacje zamieszczone są w gablocie.  
 4. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00 poza czwartkiem, kiedy nabożeństwo jest  po porannej Mszy. 
 5. Biuro Parafialne jest czynne w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 9.00 do 9.30. Można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
 6. Młodzież klas siódmych, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam we wtorek na Msze Świętą o 18.30 i katechezę. 
 7. We wtorek 20 czerwca przypada 40. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Poznaniu. Z tej okazji będzie sprawowana w katedrze przez Arcybiskupa Msza Święta dziękczynna o godz. 18.00, a o godz. 21.00 odbędzie się uroczysty apel przy Krzyżu papieskim na Łęgach Dębińskich, gdzie Ojciec Święty sprawował w 1983 roku Eucharystię, w której uczestniczyło milion dwieście tysięcy wiernych i podczas której ogłosił błogosławioną Matkę Urszulę Ledóchowską.    
 8. Rodziców dzieci, które w przyszłym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii oraz młodzieży klas szóstych, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.     
 9. W piątek przypada Dzień Ojca. Modlić się będziemy za wstawiennictwem św. Józefa za naszych ojców.  
 10. Po Mszy dostępny jest Przewodnik Katolicki i wakacyjny Mały Przewodnik dla dzieci z dołączoną książeczką.
 11. Zmarł nasz parafianin śp. Grzegorz Kaus z Baranowa. Msza pogrzebowa w poniedziałek o godz. 12.00 w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek.