XI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział we Mszy i procesji podczas oktawy Bożego Ciała. Szczególne podziękowania składam tym Parafianom, którzy poprzez swoje zaangażowanie przyczynili się, że mogliśmy godnie oddać cześć Jezusowi obecnemu w Eucharystii.   
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Natomiast wieczorem o godz. 21.00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie.   
  3. Od dzisiaj podczas Mszy i nabożeństw kościoły mogą być wypełnione w 50%, a od 26 czerwca  w 75%. Z tego względu od przyszłej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa udzielona wiernym od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. Obowiązek spowiedzi i Komunii wielkanocnej został wydłużony dekretem Księdza Arcybiskupa do 17 września 2021 roku.
  4. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, poza czwartkiem, gdy nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy o godz. 8.00.
  5. Przez miesiąc czerwiec można zapisywać dzieci, które chcą przystąpić w 2022 roku do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Proszę to uczynić drogą emaliową podając następujące dane: imię i nazwisko, imiona rodziców, adres, datę i miejsce urodzenia oraz chrztu dziecka, szkołę do której uczęszcza oraz numer telefonu kontaktowego do rodziców. Adres parafii: baranowo@archpoznan.pl
  6. Dzisiaj po Mszach zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.   
  7. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci.

Z A P O W I E D Z I *

JASNOWSKI Marcin, kawaler, rzym-kat., par. Podwyższenia Krzyża Św. – Poznań

BĄCZYK Melania, panna, rzym-kat, par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo 

BŁASZCZYK Adam, kawaler, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

SEREDA Monika, panna, rzym-kat., par. św. Jadwigi Śląskiej – Poznań 

GÓRECKI Marek, kawaler, rzym-kat., par. św. Jana Kantego – Poznań

MATUSZEWSKA Nina, panna, rzym-kat. par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.