XI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszach Świętych zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 
  2. Zapraszam wszystkich Parafian do udziału w procesjach eucharystycznych w Oktawie Bożego Ciała. Procesje wokół kościoła po Mszy wieczornej. Dzisiaj procesja po Mszy o godz. 9.00. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w łączności z procesją. Podczas procesji proszę zachowywać między sobą bezpieczny dystans lub zakryć nos i usta.
  3. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które przystąpią do sakramentu chrztu w miesiącach wakacyjnych odbędzie się we wtorek o 19.15 w salce przy Biurze Parafialnym. 
  4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza Święta o godz. 18.30 a po niej procesja wokół kościoła w Baranowie. Z uwagi na epidemię Msze Święte są tylko w Baranowie.   
  5. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 i procesję. Jest to także światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W piątek, z uwagi na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.    
  6. Przez cały czerwiec można zapisywać dzieci, które chcą przystąpić w 2021 roku do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Proszę to uczynić drogą emaliową podając następujące dane: imię i nazwisko, imiona rodziców, adres, datę urodzenia i chrztu dziecka, szkołę do której uczęszcza oraz numer telefonu kontaktowego do rodziców.
  7. Bierzmowanie młodzieży w naszej parafii będzie 10 września 2020 r.
  8. Biuro Parafialne w czasie epidemii czynne jest tylko w poniedziałek od godz. 17.00 do 18.00.
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  10. Zmarł Tadeusz Gierak z Baranowa. Pogrzeb jutro na Junikowie o godz. 14.30. Wieczny odpoczynek…