X Niedziela Zwykła

 1. Przeżywamy tradycyjną oktawę Bożego Ciała. Dziś po Mszy o godz. 9.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła.
 2. Zapraszam serdecznie Parafian na Msze wieczorne o godz. 18.30 i procesje eucharystyczne. Szczególną prośbę kieruję o udział dzieci z klas trzecich, dziewczynek sypiących kwiatki oraz chłopców niosących flagi.
 3. We wtorek 13 czerwca zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece.  
 4. Biuro parafialne jest czynne w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 9.00 do 9.30. Można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
 5. Rodziców dzieci, które w przyszłym chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii oraz młodzieży klas szóstych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszę zgłaszać w miesiącu czerwcu w Biurze Parafialnym.     
 6. W czwartek na zakończenie oktawy po procesji błogosławieństwo wianków.
 7. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Zapraszam na Mszę wieczorną oraz procesję eucharystyczną. W tym dniu modlić się będziemy także o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.   
 8. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. 
 9. Dzisiaj zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 
 10. Po Mszy dostępny jest nowy Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci.
 11. Zmarł nasz parafianin Krzysztof Parulski z Baranowa. Msza pogrzebowa we wtorek o godz. 12.00 w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek.