X Niedziela Zwykła

  1. Trwa tradycyjna oktawa Bożego Ciała. Zapraszam wszystkich Parafian do udziału we procesjach eucharystycznych. Procesje wokół kościoła po Mszy wieczornej. Dzisiaj procesja po Mszy o godz. 9.00. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w łączności z procesją. Podczas procesji proszę zachowywać między sobą bezpieczny dystans lub zakryć maseczką nos i usta.
  2. W poniedziałek zapraszam o godz. 18.00 na różaniec i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.  
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza Święta o godz. 18.30 a po niej procesja wokół kościoła w Baranowie. Po procesji święcenie wianków. 
  4. W czwartek przypada wspomnienie bł. Bogumiła, patrona naszej Archidiecezji.    
  5. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 i procesję. Jest to także światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W piątek, z uwagi na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.    
  6. Przez miesiąc czerwiec można zapisywać dzieci, które chcą przystąpić w 2022 roku do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Proszę to uczynić drogą emaliową podając następujące dane: imię i nazwisko, imiona rodziców, adres, datę i miejsce urodzenia oraz chrztu dziecka, szkołę do której uczęszcza oraz numer telefonu kontaktowego do rodziców. Adres parafii: baranowo@archpoznan.pl
  7. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  8. Także w przyszłą niedzielę zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00.
  9. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci.

Z A P O W I E D Z I *

JASNOWSKI Marcin, kawaler, rzym-kat., par. Podwyższenia Krzyża Św. – Poznań

BĄCZYK Melania, panna, rzym-kat, par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo 

BŁASZCZYK Adam, kawaler, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

SEREDA Monika, panna, rzym-kat., par. św. Jadwigi Śląskiej – Poznań 

GÓRECKI Marek, kawaler, rzym-kat., par. św. Jana Kantego – Poznań

MATUSZEWSKA Nina, panna, rzym-kat. par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.