VII Niedziela Zwykła

  1. We wtorek obchodzić będziemy święto Katedry Świętego Piotra. W tym dniu modlić się będziemy w intencji Piotra naszych czasów, papieża Franciszka, prosząc aby depozyt wiary objawiony przez Chrystusa, był przez niego głoszony wszystkim narodom i strzeżony przed błędami.
  2. Biuro Parafialne jeszcze w tym tygodniu będzie czynne w formie zdalnej. Można kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
  3. We wtorek o godz. 18.30 zapraszam na Mszę Świętą, a po niej na katechezę młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy siódmej i ósmej. Proszę zabrać podręczniki i książeczki.
  4. Natomiast w środę katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas pierwszych ponadpodstawowych. Początek katechezy o 18.30 w salce parafialnej.   
  5. Okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.
  6. Chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrów naszej parafii i służyć przy ołtarzu, proszę, aby z rodzicami zgłosili się do zakrystii po Mszy.
  7. Rodziny lub osoby, które w ostatnich dwóch latach zamieszkały na terenie parafii a identyfikują się z Kościołem rzymskokatolickim i chcą przynależeć do naszej wspólnoty parafialnej, proszę, aby zgłosili się do Biura.   
  8. Po Mszy Świętej dostępny jest Przewodnik Katolicki. Dostępna jest także książeczka na Wielki Post 40 dni z Bogiem w cenie 5 zł.