VI Niedziela Zwykła

„Idźcie i głoście”

 1. Szósta Niedziela Zwykła.
 • Zakończyłem kolędę  – wszystkim dziękuję za przyjęcie, za wspólną modlitwę oraz  za ofiary kolędowe – 2/3 przeznaczone będą na remont kościoła chybskiego. Zapewniam rodziny, które wyjechały na ferie, że błogosławiłem ich domy i modliłem się za nich. Sprawozdanie roczne przedstawię w przyszłą niedzielę.
 • Z Rada Ekonomiczną zdecydowaliśmy podjąć  się remontu kościoła chybskiego. Wstępnie ustaliliśmy to na wiosnę. Jeśli ktoś z parafian chciałby pomóc w tych pracach – proszę o kontakt ze mną. Jeśli zaś ktoś chciałby  pomóc w remoncie finansowo, to można wpłacać ofiarę na konto parafialne, pod hasłem: Chyby – kościół. Podaję nr konta: 66 1050 1533 1000 0022 0142 2272 
 1. Od poniedziałku wraca normalny porządek Mszy się i nabożeństw oraz w godzinach wyznaczonych czynne biuro parafialne.
 1. W poniedziałek o godz. 18:00 różaniec i Msza św. w intencji zmarłych z wypominek rocznych Baranowa, a w środę Msza św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • Z rodzicami dzieci klas III – Szkoły Podstawowej – 20 lutego – poniedziałek, o godz. 19:15 w salce.
 • Z rodzicami młodzieży gimnazjalnej klas III, którzy 20 marca przyjmą sakrament bierzmowania – 21 lutego – wtorek, o godz. 19:15.
 • Kandydaci do bierzmowania, czyli klasy III gimnazjalne udają się w rekolekcje od 24 do 26 lutego, wyjazd w piątek o godz. 17:00 z parkingu przykościelnego, powrót w niedzielę o godz. 15:00 – w tym samym miejscu. Przejazd autobusem płaci parafia.
 1. Do sprzątania kościoła parafialnego zapraszam mieszkańców ul. Wspólnej, Klonowej i  Parkowej – w sobotę na godz. 11:00.
 1. Informacje, o parafii znajdują się na nowej stronie internetowej:   ww.baranowo.archpoznan.pl ,  stara strona będzie działać jeszcze przez rok:   www.parjozef.org.
 1. Po Mszy św. – ministranci sprzedają prasę katolicką.

ks.    Andrzej Strugarek