VI Niedziela Wielkanocy

 1. Po Mszy o godzinie 9.00 zebranie Żywego Różańca, a po Mszy wieczornej Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie do salki parafialnej.
 2. Zapraszam na nabożeństwa majowe o godzinie 18.00. Od poniedziałku do środy uczestniczą w nich dzieci zwłaszcza przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. W czwartek nabożeństwo po Mszy o godzinie 8.00. W soboty i niedziele Litanię Loretańską odmawiamy we wspólnocie rodzinnej.
 3. W poniedziałek Msza święta za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
 4. W poniedziałek o 19.30 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
 5. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława, głównego Patrona Polski i kościoła w Chybach. Mszy odpustowej o godzinie 18.00 będzie przewodniczył ks. Rafał Krakowiak, proboszcz z Kiekrza. Dlatego we wtorek nie będzie Mszy i nabożeństwa w Baranowie.
 6. W środę rozpoczyna się w naszej parafii cykl spotkań opartych na czytanej w tym roku liturgicznym Ewangelii św. Marka. Spotkania te mają dopomóc nam poznać lepiej Jezusa, naszych bliźnich i nas samych, dlatego zaproszony do uczestniczenia w nich jest każdy parafianin. Rozpoczną się 9 maja one Eucharystią o 18.30, a po niej wspólne spotkanie w salce parafialnej.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkie dzieci, które po raz pierwszy przystępowały do Komunii przed rokiem przychodzą na Mszę o godzinie 12.00 odświętnie ubrane, jeśli to możliwe to w komunijnych albach.
 8. W przyszłą niedzielę przypada 101 rocznica objawień w Fatimie. Zapraszam czcicieli Matki Bożej na pierwsze w tym roku nabożeństwo o godzinie 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece.
 9. W piątek po wieczornej Mszy świętej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła parafian mieszkających przy ulicach: Szamotulskiej, Białej i na Osiedlu.
 10. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego.
 11. Krzysztof Frąszczak

O G Ł O S Z E N I E   S P O Ł E C Z N E

W sobotę 12 maja odbędzie się 72 Akcja Honorowego Oddawania Krwi od godziny 8 do 16 w budynku SP w Tarnowie Podgórnym przy ul Szkolna 5.

Z A P O W I E D Z I                                                                                                                                                                                                                                             

BŁAŻEJ KRAWICKI, kawaler, rzymskokatolik, par. św. Stanisława BM, Koźmin Wlkp.

KATARZYNA KAUS, panna, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

Zapowiedź druga

TADEUSZ POLAŃSKI, wdowiec, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

DOROTA POLAŃSKA, wolna, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

Zapowiedź pierwsza