VI Niedziela Wielkanocy

  1. Przeżywamy w naszej parafii rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Podczas Mszy o godz. 12.00 dzieci klas czwartych, które przed rokiem przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej uczestniczą  ubrane w  alby komunijne lub odświętne stroje.
  2. W związku z zakończeniem stanu epidemii od dzisiejszej niedzieli Msza Święta o godz. 10.30 będzie w Chybach. W Baranowie Msze niedzielne będą o 9.00 i 12.00 oraz w sobotę o 18.30.  
  3. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W czwartek nabożeństwo po porannej Mszy.
  4. Od poniedziałku do środy przypadają tak zwane Dni Krzyżowe, w których modlić się będziemy o dar deszczu, dobre urodzaje i ich ochronę przed klęskami żywiołowymi.
  5. W czwartek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Mamach w modlitwie, zwłaszcza podczas nabożeństw majowych.   
  6. Na klęcznikach w przedsionku kościoła wyłożone są anonimowe ankiety przygotowane przez grupę synodalną. Jeśli ktoś nie otrzymał jej proszę, aby zabrał i wypełnioną ankietę wrzucił do skarbony pod chórem lub skrzynki pocztowej przy probostwie. 
  7. W miesiącu maju i czerwcu Biuro Parafialne w czwartki z uwagi na nabożeństwa jest czynne od 9.00 do 9.30. 
  8. Dzieci pierwszokomunijne oraz z klas czwartych zapraszam na spotkanie do salki parafialnej we wtorek o godz. 17.00. 
  9. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci.  
  10. Zmarli śp. Wojciech Najdek nasz radny parafialny z Chyb. Pogrzeb odbył się w piątek w Kiekrzu i śp. Joanna Strugarek, mama ks. Andrzeja. Msza pogrzebowa w czwartek w Śremie w kościele NSPJ o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek…