VI Niedziela Wielkanocy

  1. Jutro zapraszam na Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
  2. W poniedziałek i środę odbędą się próby liturgiczne dla dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast w czwartek po południu spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią według ustalonego planu. Dzieci w czwartek przynoszą do kościoła książeczki i świece. 
  3. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W czwartek po porannej Mszy. Podczas nabożeństw modlimy się o ustanie pandemii na świecie.   
  4. W środę zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 ku czci św. Józefa.
  5. W czwartek 13 maja przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Czcicieli Matki Bożej zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00, podczas którego będziemy dziękować Panu Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II i ocalenie jego życia w 40 rocznicę zamachu.        
  6. Biuro Parafialne jest czynne w formie zdalnej. Można kontaktować się internetowo lub telefonicznie. Tak samo można zamawiać intencje mszalne.
  7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Pierwszej Komunii Świętej. Dlatego miejsca w kościele o godz. 12.00 będą zarezerwowane wyłącznie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Z tego też względu w przyszłą niedzielę będzie dla Parafian dodatkowa Msza wieczorna o godz. 18.30.
  8. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.
  9. Zmarł śp. Marian Miler z Baranowa. Wieczny odpoczynek…

Z A P O W I E D Z I *

ŁAWICKI Piotr, kawaler, niewierzący, parafia Matki Bożej Częstochowskiej, Poznań  

BYLIŃSKA Beata, panna, rzymskokatolik, parafia św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.

O G Ł O S Z E N I E  S P O Ł E C Z N E 

W sobotę 15 maja odbędzie się 87 akcja Honorowego Krwiodawstwa w Szkole Podstawowej przy ul Szkolnej 5 w Tarnowie Podgórnym od. 8.00 – 16.00. Organizatorzy zbierać będą krew dla chorej Pauliny, mieszkanki naszej Gminy.