V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa różańcowa, a po niej Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętej o godz. 9.00 starsi i chorzy będą mogli przystąpić do sakramentu namaszczenia chorych. Zwracam się raz jeszcze z prośbą o zatroszczenie się o swoich bliskich, którzy z powodu choroby lub podeszłego wieku nie mogą już przybyć do kościoła, aby zgłaszać te osoby, które w pierwszy piątek miesiąca odwiedzam z posługą sakramentalną.   
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 poświęcenie krzyży dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. 
  5. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
  6. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci na miesiąc luty oraz książeczkę na Wielki Post 40 dni z Bogiem w cenie 7 zł.
  7. Zmarła nasza parafianka śp. Grażyna Dąbek z Baranowa. Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…

O G Ł O S Z E N I E   S P O Ł E C Z N E

Sołtys Baranowa i Rada Sołecka zapraszają Babcie i Dziadków z okazji ich święta oraz dzieci na Bal Karnawałowy w dzisiejszą niedzielę o godz. 15.00.