V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.
 2. Od minionego poniedziałku został zniesiony obowiązek zakrywania ust i nosa w obiektach zamkniętych, także w kościołach.
 3. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 16.00.
 4. Okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy i piątku. Spowiedź przedświąteczna z zaproszonymi kapłanami będzie w naszej parafii w czwartek od 16.00 do 17.30 i od 18.00 do 19.30. Proszę wszystkich Parafian, aby skorzystali z tej okazji i przystąpili do spowiedzi wielkanocnej.  
 5. W poniedziałek zapraszam na modlitwę różańcową i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach.
 6. W środę po Mszy o godz. 19.15 zapraszam na spotkanie grupę synodalną. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.
 7. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o  godz. 18.00. Do udziału zapraszam szczególnie dzieci z klas III i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.  
 8. Potrzebne są materiały opatrunkowe i medyczne dla szpitala na Ukrainie. Osoby, które pragną je ofiarować mogą je składać w świetlicy wiejskiej przy ulicy Spokojnej w godz. od 19.00 do 20.00, od poniedziałku do piątku. Dziękuję wszystkim, za udział w tej zbiórce. Pierwszy transport z Baranowa został już przesłany do Ukrainy.  
 9. W Wielkim Poście zbieramy tradycyjną daninę diecezjalną. Koperty wyłożone są na skarbonie pod chórem.
 10.  Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień, najważniejszy tydzień w roku dla chrześcijan. Podczas wszystkich Mszy poświęcenie gałązek palmowych.  
 11. Po Mszy dostępny jest Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci.

O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E

Pan sołtys Mieczysław Paczkowski wraz z Radą Sołecką Baranowa zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie we wtorek 5 kwietnia o godz. 18.00 do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Spokojnej 2b. Bliższe informacje zamieszczone są na plakatach.