V Niedziela Wielkanocy

  1. Przeżywamy w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W Białym Tygodniu dzieci uczestniczą w albach komunijnych we Mszy Świętej o godz. 18.30. W czwartek 19 maja dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami udają się z pielgrzymką do poznańskiej katedry. Msza Święta o godz. 18.00, a po niej zwiedzanie katedry i jej historycznych podziemi.
  2. W poniedziałek Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wymianiankach rocznych.
  3. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W czwartek nabożeństwo po porannej Mszy.
  4. W środę o godz. 19.15 spotkanie grupy synodalnej w salce parafialnej. Grupa synodalna przygotowała anonimową ankietę, którą przekazano mieszkańcom naszej parafii. Wypełnioną ankietę proszę wrzucić do skarbony pod chórem lub skrzynki pocztowej przy probostwie. 
  5. W miesiącu maju i czerwcu Biuro Parafialne w czwartki z uwagi na nabożeństwa jest czynne od 9.00 do 9.30. 
  6. W sobotę w katedrze poznańskiej o godz. 10.00 Ksiądz Arcybiskup Metropolita udzieli święceń kapłańskich pięciu diakonom. Otoczmy ich zwłaszcza w tych dniach naszą modlitwą i prośmy także o nowe powołania kapłańskie, zwłaszcza z naszej parafii.  
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zapraszam dzieci klas czwartych, które przed rokiem przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Proszę, aby przyszły do kościoła w  albach komunijnych lub odświętnych strojach.
  8. Jutro rząd znosi na terenie naszego kraju stan epidemii. Dlatego od przyszłej niedzieli Msza Święta o godz. 10.30 będzie w Chybach. Natomiast Msze niedzielne w Baranowie w sobotę o 18.30 i w niedzielę o 9.00 i 12.00. 
  9. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci.