V Niedziela Wielkanocy

  1. Obchodzimy dzisiaj święto flagi narodowej. Niech białoczerwona jednoczy nas wszystkich, którzy żyjemy na polskiej ziemi i poza jej granicami pozwoli docenić wartość niepodległej Ojczyzny, o którą walczyło tak wielu Polaków. Dlatego zwracam się z prośba do wszystkich Parafian o wywieszenie flag.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. Jutro obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. 3 maja Msze Święte jak w niedzielę o 9.00; 10.30 i 12.00 w Baranowie. Zapraszam na modlitwę różańcową o godz. 8.30. 
  4. Rozpoczął się maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W czwartek po porannej Mszy. Podczas nabożeństw będziemy łączyć się duchowo z sanktuariami maryjnymi na świecie, gdzie z inicjatywy papieża Franciszka wierni modlić się będą o ustanie pandemii na świecie.   
  5. W środę zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 ku czci św. Józefa.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, którzy o to poproszą, od godz. 9.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi Świętej od godz. 17.00 do 18.00
  7. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława biskupa, patrona Polski i kościoła w Chybach. Z uwagi na epidemię nie będzie w tym roku Mszy odpustowej.  
  8. Biuro Parafialne jest czynne w formie zdalnej. Można kontaktować się internetowo lub telefonicznie. Tak samo można zamawiać intencje mszalne.
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.

Z A P O W I E D Z I *

MACIEJEWSKI Mateusz, kawaler, rzymskokatolik, parafia św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

PANFIL Marta, panna, rzymskokatolik, parafia św. Jerzego, Poznań

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.