Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła

 1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła oraz ostatni dzień nowenny przygotowującej nas na uroczystość nawiedzenia Matki Bożej, która będzie miała miejsce równo za miesiąc.
 2. Z uwagi na dzisiejszą uroczystość, zapraszam wszystkich Parafian o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, adorację Najświętszego Sakramentu oraz nieszpory o poświęceniu kościoła.
 3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek o godz. 19.15 w kościele.
 4. We wtorek pierwsze spotkanie w salce parafialnej młodzieży klas siódmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.15.
 5. W środę po Mszy wieczornej spotkanie na salce parafialnej Rady Duszpasterskiej Rady Ekonomicznej i Parafialnego Zespołu Caritas.
 6. We wtorek obchodzić będziemy święto Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.
 7. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc różańcowy. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w czwartek po porannej Mszy Świętej w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 8.30.
 8. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. W czasie epidemii odwiedzam tylko tych chorych, którzy poproszą o odwiedziny księdza.
 9. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi i Komunii wynagradzającej.       
 10. Biuro Parafialne w czasie epidemii czynne jest tylko w poniedziałki.
 11. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Papież Franciszek zwrócił się z apelem o zbiórkę na rzecz uchodźców przebywających na wyspie Lesbos. Dlatego po Mszy zbierać będziemy ofiary.
 12. Po Mszy można zaopatrzyć się w wodę święconą, flagi, emblematy oraz dekoracje na uroczystość nawiedzenia. Można także zabrać do domu plan Misji Świętych oraz uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej.   
 13. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem.  
 14. Zmarł śp. Jan Koralewski z Baranowa. Pogrzeb odbędzie się jutro w Cerekwicy. Wieczny odpoczynek…