Uroczystość Objawienia Pańskiego

  1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie zwane Świętem Trzech Króli. Poświęcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy. Po Mszy o 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Podczas Mszy o godz. 12.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej uroczyście z świecami odnowią przyrzeczenia chrzcielne, a po Mszy zapraszam na jasełka wystawione przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie. O godz. 16.00 zapraszam wszystkich Parafian, zwłaszcza rodziców z dziećmi na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie do salki parafialnej. Po Mszy wieczornej Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie do salki przy Biurze Parafialnym.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy ofiary do puszek na Misje.
  3. W czasie kolędy Msze święte od poniedziałku do soboty o godz. 9.00. Msze niedzielne w sobotę o 18.30 i w niedzielę o 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. Biuro Parafialne będzie czynne tylko w czwartki od 9.30 – 10.30.
  4. W przyszłą sobotę 12 stycznia na zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego po wieczornej Mszy schola parafialna „Nutka dla Jezusa” zaprasza wszystkich Parafian na koncert kolęd.
  5. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej parafii. Kartki z planem można zabrać przy wejściach do kościoła. Początek kolędy o godz. 15.30, w soboty o godz. 14.00. Wodę święconą można zabierać z przedsionka kościoła.
  6. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian mieszkających przy ulicach: Nowina, Rolnej, Poznańskiej.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego w nowej cenie 6 zł i Mały Przewodnik dla dzieci.