Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent, czas oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa oraz przygotowania na uroczystość Narodzenia Pańskiego. Proszę dzieci o przygotowanie lampionów na Msze roratnie.
  2. W środę klasy III mają swoje kolejne spotkanie przygotowujące do bierzmowania o 18.30 w salce. Przygotowanie to, kończy się obowiązkowym wyjazdem weekendowym w dniach 5-7 stycznia 2018 do Pniew. Dlatego proszę na spotkanie przynieść zgodę rodziców na wyjazd oraz uiścić wpłatę u Pana Piotra Bączyka.
  3. W czwartek przypada święto patronalne Księdza Kanonika Andrzeja. Pamiętajmy w tym dniu o pierwszym Proboszczu w naszych modlitwach.
  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  5. Natomiast po południu od 17.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Komunia wynagradzająca dla dzieci.
  6. W sobotę o godz. 11.30 zapraszam na zbiórkę wszystkich ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.
  8. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby pragnące pogłębić swoją więź z Panem Bogiem na spotkanie 3 grudnia o godz. 19.30 w salce parafialnej.
  9. Zwracam się z serdeczną prośbą do parafian z ulic: Wspólnej, Klonowej i Parkowej o posprzątanie w piątek kościoła.
  10. Polecam Przewodnik Katolicki z grudniowym dodatkiem „5 minut z Bogiem”.

O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E

Radni Gminy Tarnowo Podgórne oraz Rada Sołecka z Sołtysem Baranowa serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców 3 grudnia na charytatywne spotkanie Mikołajkowe, którego zebrane środki będą przeznaczone na rehabilitację  i powrót do zdrowia Krzysztofa Bartosika. Impreza charytatywna odbędzie się w Świetlicy w Baranowie przy ul Spokojnej 2b w godzinach od 13-17.