Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Obchodzimy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na końcu czasów każde kolano zegnie się przed Jezusem i wszelki język wyzna, że to On jest Panem. Módlmy się więc, jak to czynimy codziennie: przyjdź Królestwo Twoje.  Po Mszy o godz. 9.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy litanię i akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  2. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym. Za tydzień rozpoczniemy Adwent i nowy rok duszpasterski, który będziemy przeżywać pod hasłem: Wierzę w Kościół Chrystusowy.
  3. Za tydzień podczas Mszy poświęcimy opłatki wigilijne, które będzie można nabyć po Mszach niedzielnych w czasie Adwentu.
  4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczęliśmy okres grzewczy w kościele. W ubiegłym roku opłaty za gaz i prąd pochłonęły 75% przychodów parafii w tym okresie. Dlatego począwszy od grudnia niedzielna Msza Święta o godz. 10.30 w Chybach będzie odprawiana w czasie zimowym w kościele w Baranowie.
  5. W czasie Adwentu zapraszam wszystkich Parafian, a w szczególności dzieci i młodzież na Roraty. Msze roratnie będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.30. Natomiast w czwartek Roraty będą o 6.00 rano.        
  6. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.

7. Do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.