Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niech każdego dnia z naszych ust i serc płynie nasza modlitwa: „Przyjdź Królestwo Twoje” i podejmujmy trud budowania Królestwa Bożego w naszych sercach, rodzinach, Ojczyźnie i świecie.
  2. Dzisiaj po Mszach zbieramy ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  3. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu. Już dzisiaj zachęcam do dobrego przeżycia tego okresu liturgicznego, aby przygotować się na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa i święta Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku do piątku zapraszam na Roraty nie tylko dzieci, ale młodzież i dorosłych. W czwartki, spełniając prośby grupy Parafian, Roraty będą o godz. 6.00, a w pozostałe dni o godz. 18.30. Proszę, aby dzieci wraz z rodzicami przygotowały lampiony.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, a po Mszy wieczornej spotkanie małżonków w salce parafialnej.
  6. W piątek 30 listopada przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Zapraszam na Mszę wieczorną w intencji księdza Andrzeja.
  7. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian mieszkających przy ulicach: Wiosennej i Wierzbowej.
  8. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem „Pięć minut z Bogiem”.