Święto Świętej Rodziny

  1. Przeżywamy dzisiaj święto Świętej Rodziny. Polecajmy opiece Pana Jezusa, Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa nasze rodziny, aby wsparte Bożym błogosławieństwem kroczyły drogą świętości.
  2. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie organizacyjne z osobami, które w Nowy Rok rozpoczną indywidualne przygotowanie do zawierzenia się Matce Bożej.
  3. Od soboty rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie rodzin. Początek kolędy o godz. 15.30, a w soboty od 14.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej parafii. Woda święcona dostępna jest w zakrystii.
  4. Podczas kolędy Msze Święte w dni powszednie będą rano o 9.00, a Biuro Parafialne będzie czynne tylko w czwartki.
  5. We wtorek 31 grudnia zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 i nabożeństwo diękczynno-przebłgalne w kończącym się Roku Pańskim 2019.
  6. W Nowy Rok obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Będzie to także rok Nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą. Jest to święto nakazane dlatego  porządek Mszy, jak w niedzielę. 1 stycznia to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
  7. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z Komunią Świętą wyjątkowo od godz. 10.00. Po południu od godz. 17.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza Święta w pierwszy piątek o godz. 18.30.
  8. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian mieszkających przy ulicy: Radosnej, Skrytej, Wczasowej.

ks. Krzysztof Frąszczak