Plan kolędy w 2022 roku

Z uwagi na panującą epidemię Covid-19 także w tym roku nie odbędą się odwiedziny duszpasterskie z okazji kolędy w domach Parafian. Spotkania kolędowe odbywać się będą w kościele w Baranowie w niedzielne popołudnia. Rozpoczną się one Mszą Świętą sprawowaną w intencji Parafian, podczas której będzie można złożyć ofiary kolędowe na utrzymanie parafii i opłacenie rachunków za ogrzewanie i energię. Po Mszy będzie wspólne kolędowanie. Rozprowadzane będą także przygotowane tradycyjne foldery kolędowe informujące o życiu naszej wspólnoty parafialnej z zamieszczoną modlitwą poświęcenia domu.

02 stycznia 2022 MSZA ŚWIĘTA godz. 17.00

Baranowo: Spokojna, Cicha, Pogodna, Klonowa, Parkowa, Wiosenna Skryta, Wczasowa, Radosna.

 09 stycznia 2022 MSZA ŚWIĘTA godz. 17.00

Baranowo: Słoneczna, Wypoczynkowa, Wspólna, Letniskowa, Przygraniczna Nad Miedzą, Lipowa, Przemysława, Rolna, Poznańska, Nowina,

16 stycznia 2022 MSZA ŚWIĘTA godz. 17.00

Baranowo: Biała, Seledynowa, Srebrna, Złota, Purpurowa, Błękitna, Karminowa, Alabastrowa, Szamotulska, Wierzbowa, Platynowa.

23 stycznia 2022 MSZA ŚWIĘTA godz. 17.00

Chyby: Osiedla Zielone I, II, III, IV, Szamotulska, Sekwojowa, Figowa, Pomarańczowa, Bukowa, Daglezjowa, Lipowa, Magnoliowa, Parkowa 

30 stycznia 2022 MSZA ŚWIĘTA godz. 17.00

Chyby: Kasztanowa, Dolne Chyby, Szkolna, Podgórna, Nad Jeziorem, Piaskowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Wczasowa, Wiśniowa, Końcowa, Bagienna, Pagórkowa, Zielona, Pastelowa.