Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za udział w liturgii Triduum Paschalnego. Szczególne podziękowania składam wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych najważniejszych uroczystości. To dzięki Waszej ofiarnej pomocy, mogliśmy godnie przygotować i przeżyć te najważniejsze tajemnice naszej wiary, w których dokonało się dzieło naszego odkupienia. Bóg Wam zapłać.
 2. Dzisiaj nie ma Mszy wieczornej, a w Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy świętych, jak w każdą niedzielę. Tego dnia zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godziny 9.00. Od 17.00 do 18.30 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu. Komunia Święta wynagradzająca dla dzieci około godziny 17.30.
 4. W piątek z racji trwającej oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
 5. Trwa Nowenna przygotowująca do święta Bożego Miłosierdzia. Zachęcam gorąco wszystkich do udziału. Nowenna tradycyjnie jest przed Mszą świętą.
 6. W sobotę w salce parafialnej odbiór alb komunijnych dla dzieci. O 9.00 przychodzą chłopcy, a o 10.00 dziewczynki.
 7. Przez cały miesiąc kwiecień trwać będą zapisy dzieci, które chcą przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Odbędzie się tradycyjne w trzecią niedzielę maja. Zgłaszając dzieci, Rodzice proszeni są o podanie następujących danych swoich dzieci: imienia i nazwiska, imion rodziców, adresu, daty urodzenia oraz gdy dziecko nie było ochrzczone w naszej parafii metryki chrztu. zgłaszać można w Biurze Parafialnym lub zgłoszenia przesyłać na adres mailowy parafii.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy od godzinie 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, a po wieczornej Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby pragnące pogłębić swoją wiarę na spotkanie do salki.
 9. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia zbierane będą ofiary na Caritas.
 10. Polecam świąteczny numer Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci z świątecznym upominkiem od owieczki Magdy.
 11. Zmarli nasi Parafianie: śp. Maria Wojciechowska, Krzysztof Gotowicki, Stanisława Zając. Wieczny odpoczynek…