Niedziela Zesłania Ducha Świętego

,,Głosimy Chrystusa Zmartwychwstałego”

 1. Niedziela Zesłania Ducha Świętego – po Mszach św. zbieramy ofiary na zakończenie   budowy kościoła Opatrzności Bożej – wotum narodu w Warszawie.
 1. W poniedziałek święto NMP Matki Kościołao godz. 18:00 różaniec i Msza św. w intencji zmarłych z wypominek rocznych Baranowa.
 1. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku – po Mszach św. W sobotę i niedzielę zapraszam do rodzinnego odmawiania. W środę o 18:00 – nowenna do Świętej Rodziny.
 1. W czwartek nie ma Mszy św. i nieczynne jest biuro parafialne – intencja mszalna z czwartku przeniesiona jest na piątek.
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • Spotkanie należących do Żywego Różańca dzisiaj – po Mszy św. o godz. 09:00.
 • Krąg Biblijny – poniedziałek – 05. 06. – godz. 19: 15 w salce – rozważamy Ewangelię dnia.
 • Próba scholii dziecięcej w piątek o godz. 17:00 w salce.
 • Drugie zebranie z rodzicami dzieci klas II – zapisy na termin I Komunii św. – 12. VI. – 19:15 – salka.
 • 25 czerwca organizujemy Biesiadę parafialną – z okazji 20. rocznicy jej powstania, dlatego  zapraszam na trzecie spotkanie 19. VI., godz. 19:15 – salka.
 1. Do sprzątania zapraszam mieszkańców ul. Radosnej, Skrytej i Wczasowej w  piątek – na  19:15.
 1. Jeśli zaś ktoś chciałby  pomóc w remoncie finansowo, to można wpłacać ofiarę na konto  parafialne, pod hasłem: Chyby – kościół. Podaję nr konta:

66 1050 1533 1000 0022 0142 2272

 1. Informacje, o parafii znajdują się na nowej stronie internetowej:  ww.baranowo.archpoznan.pl ,  stara strona będzie działać jeszcze przez rok:   www.parjozef.org.
 1. Po Mszy św. – ministranci sprzedają prasę katolicką.
 1. Zapowiedzi:

Przemysław Gmerek, kawaler, rzymskokatolik, parafia św. Józefa – Baranowo oraz Natalia Antczak, panna, rzymskokatolik, parafia św. Józefa – Baranowo. Zap.II.

Makary Perek, kawaler, rzymskokatolik, parafia św. Józefa – Baranowo oraz Ewa Erdei, panna, rzymskokatolik, parafia św. Józefa – Baranowo. Zap. II.

Radosław Jarecki, kawaler, rzymskokatolik, parafia św. Józefa – Baranowo oraz Katarzyna Ogurkowska, panna, rzymskokatolik, parafia św. Józefa – Baranowo. Zap. I.

ks. Andrzej Strugarek

Baranowo, 04 czerwca  2017 roku