Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj kończy się Oktawa Wielkanocy, a rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji.
  2. Z racji dzisiejszego święta zapraszam wszystkich parafian na nabożeństwo o godzinie 15.00, które odbędzie się przy pomniku Miłosierdzia Bożego na Placu Zmartwychwstania.
  3. Jutro obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona na poniedziałek z racji obchodów Wielkanocy. Jest to także Dzień Świętości Życia. Módlmy się szczególnie w tym dniu o poszanowanie każdego ludzkiego życia, które pochodzi od Boga.
  4. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam na spotkanie we wtorek o 19.15 do salki parafialnej.
  5. Przez cały kwiecień trwają zapisy dzieci, które chcą przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Odbędzie się ona w trzecią niedzielę maja. Przy zgłoszeniu rodzice proszeni są o podanie następujących danych swoich dzieci: imienia i nazwiska, imion rodziców, adresu, daty urodzenia oraz chrztu, a gdy dziecko nie było ochrzczone w naszej parafii metryki chrztu. Zgłaszać można w biurze lub na adres mailowy parafii: baranowo@archpoznan.pl
  6. Wraz ze zmianą czasu na letni w czwartek Msza święta o godzinie 8.00, a Biuro Parafialne będzie czynne od 8.30 do 9.00.
  7. W piątek po wieczornej Mszy świętej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła parafian z ulicy Spokojnej i Pogodnej. Dziękuję wszystkim parafianom za troskę o nasz kościół parafialny, jak i tym, którzy przez złożoną daninę wsparli także naszą archidiecezję.
  8. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci.

Z A P O W I E D Z I

ŁUKASZ PRZYBYLAK, kawaler, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

IWONA NAJDEK, panna, rzymskokatolik., par. św. Józefa Oblubieńca NMP,  Baranowo

Zapowiedź pierwsza