Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj w święto Bożego Miłosierdzia dodatkowa Msza Święta w intencji  wszystkich zmarłych o godz. 15.00. Jeśli pogoda na to pozwoli, będzie tradycyjnie przy pomniku Miłosierdzia na placu Zmartwychwstania. 
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach zbierać będziemy ofiary do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji.    
  3. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.
  4. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 8.30 do 9.00.
  5. Młodzież klas ósmych i pierwszych ponadpodstawowych zapraszam w środę na Mszę Świętą o godz. 18.30 i spotkanie po Mszy. Obecność obowiązkowa. Osoby, które nie dostarczyły świadectwa chrztu proszę o dostarczenie go do środy.    
  6. Dziękuję tym, którzy złożyli daninę diecezjalną wywiązując się z obowiązku wobec diecezji. Koperty na daninę będą wyłożone na skarbonie jeszcze przez okres wielkanocny.   
  7. W czwartek przypada 21. rocznica ingresu Arcybiskupa Metropolity do katedry. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
  8. Organizujemy scholę  parafialną. Chętnych do wspólnego śpiewu podczas Mszy Świętych, zarówno dorosłych jak i dzieci, zapraszamy na spotkanie organizacyjne z panem Jakubem, organistą naszej parafii, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 kwietnia o godzinie 17.30 w salce parafialnej.
  9. Po Mszy można nabyć numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci. Jest także książeczka z rozważaniami na miesiąc maj 31 dni z Maryją. 
  10. Zmarła nasza parafianka śp. Urszula Fabiś z Chyb. Msza pogrzebowa będzie w czwartek w Baranowie o godz. 12.00. Pogrzeb na Junikowie o 13.50. Wieczny odpoczynek…