Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego. Bądźmy wdzięczni Panu Bogu za dar Chrztu świętego, dzięki któremu jesteśmy dziećmi Bożymi i zostaliśmy włączeni do wspólnoty Chrystusowego Kościoła.
  2. W imieniu Dyrekcji Grona Pedagogicznego i Dzieci zapraszam serdecznie wszystkich Parafian na jasełka dzisiaj o godz. 15.00 do auli Szkoły im. Polskich Noblistów przy ul. Wypoczynkowej 93. 
  3. Plan kolędy dostępny jest na stronie internetowej parafii i w gablotach. Od środy 15 stycznia kolęda rozpocznie się w Baranowie. Początek o godz. 15.30, a w sobotę o 14.00. Wodę święconą można zabierać z zakrystii.
  4. Biuro parafialne podczas kolędy czynne tylko w czwartek.
  5. Od soboty rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem Życzliwymi bądźmy. Program obchodów jest  zamieszczony na stronie internetowej parafii. Módlmy się o jedność podzielonego Chrystusowego Kościoła.  
  6. W przyszłą niedzielę 19 stycznia będziemy gościć zespół Pieśni i Tańca Chludowianie, którzy po Mszy o godz. 12.00 wystawią w naszym kościele jasełka. Wszystkich Szanownych Parafian gorąco zapraszam do udziału.      
  7. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po porannej Mszy do parafian z ulic Przemysława i Letniskowej.   
  8. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.

ks. Krzysztof Frąszczak