IV Niedziela Zwykła

  1. W sobotę zakończyły się odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Składam serdecznie podziękowania, tym wszystkim, którzy przyjęli kolędę, za otwarte drzwi i serca, wspólną modlitwę i za złożone ofiary.
  2. Podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 będziemy dziś gościć Koło Śpiewu im. Feliksa Nowowiejskiego z Tarnowa Podgórnego. Zapraszam serdecznie Szanownych Parafian do wspólnego kolędowania.
  3. Od poniedziałku godziny sprawowania Mszy Świętych w Baranowie w dni powszednie będą o godz. 18.30 poza czwartkiem, gdy Msza w czasie zimowym będzie o godz. 9.00.       
  4. Zapraszam w tygodniu na nabożeństwa o godz. 18.00. W poniedziałek modlitwę różańcową, w środę na nowennę do Świętej Rodziny, a w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu.   
  5. Biuro Parafialne czynne jest w czwartek od 9.30-10.00.
  6. W piątek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Z uwagi, że jest to także pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi świętej i Komunii wynagradzającej. Msza Święta w Baranowie będzie o godz. 18.30, podczas której zostaną poświęcone gromnice.
  7. Także w piątek przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić będziemy się za zakonników i siostry zakonne oraz o powołania do życia konsekrowanego. W tym dniu zbierać będziemy ofiary na wsparcie klasztorów klauzurowych. 
  8. W pierwszy piątek odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Osoby proszę zgłaszać po Mszy w zakrystii.
  9. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem.   

O G Ł O S Z E N I E   S P O Ł E C Z N E

Sołtys Baranowa i Rada Sołecka zapraszają Babcie i Dziadków z okazji ich święta oraz dzieci na Bal Karnawałowy. Obydwie te uroczystości odbędą się w świetlicy wiejskiej w niedzielę 4 lutego o godz. 15.00. Bliższe informacje zamieszczone są na plakatach w gablocie parafialnej.