IV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ostatnie spotkanie kolędowe, które w tym roku odbywa się w kościele w Baranowie. Rozpocznie ją Msza Święta o godz. 17.00 w intencji Parafian, podczas której zbierane są ofiary kolędowe na utrzymanie naszej parafii. Dzisiaj zapraszam Parafian z Chyb zamieszkałych przy ulicach: Kasztanowej, Dolne Chyby, Szkolnej, Podgórnej, Nad Jeziorem, Piaskowej, Kwiatowej, Ogrodowej, Wczasowej, Wiśniowej, Końcowej, Bagiennej, Pagórkowej, Zielonej, Pastelowej. Bóg zapłać 40 rodzinom za złożone w zeszłą niedzielę kolędowe ofiary.
  2. W związku ze wzrostem zachorowań COVID-19 proszę o przestrzeganie w kościele obowiązującego reżimu sanitarnego.
  3. Biuro Parafialne jest czynne w formie zdalnej. Można kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
  4. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane tradycyjnie Matki Bożej Gromnicznej. 2 lutego Msze Święte w Baranowie o godz. 9.00 i 18.30. Podczas Mszy błogosławieństwo gromnic. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i będziemy zbierać ofiary na klasztory klauzurowe.
  5. W czwartek po porannej Mszy błogosławieństwo św. Błażeja dla osób chorujących na gardło.
  6. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi i Komunii wynagradzającej.
  7. W tym miesiącu odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, którzy o to poproszą będą wyjątkowo w sobotę od godz. 9.00.    
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. Po Mszy Świętej dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem Pięć minut z Bogiem. Cena numeru z dodatkiem wynosi 9,50.
  10. Zmarła śp. Małgorzata Jarus z Chyb. Pogrzeb odbędzie się we wtorek w Poznaniu na Nowinie. Wieczny odpoczynek…