IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. Jutro obchodzić będziemy uroczystość odpustową ku czci św. Józefa, Patrona naszej parafii. Zapraszam wszystkich Parafian na Mszę Święta w poniedziałek o godz. 18.30, której będzie przewodniczył ks. dr Marian Antoniewicz, proboszcz z Kiekrza. Jutro Kościół w Polsce modlić się będzie o dar pokoju dla Ukrainy.   
 2. Zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
 3. W poniedziałek z uwagi na uroczystość odpustową Biuro Parafialne będzie nieczynne.
 4. Od jutra do środy włącznie odbywać się będą rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów.   
 5. Okazja do spowiedzi świętej  pół godziny przed Mszą poza środą i piątkiem.
 6. W środę młodzież klas pierwszych i ósmych, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 i na spotkanie po Mszy. Obecność jest obowiązkowa. Proszę na to spotkanie  dostarczyć także metryki chrztu te osoby, które nie były chrzczone w naszej parafii.   
 7. Rodziców i chrzestnych zapraszam na katechezę w środę w salce parafialnej o godz. 19.15. 
 8. Koperty na daninę diecezjalną wyłożone są na skarbonie pod chórem.
 9. Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 18.00.
 10. 25 marca obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień  Świętości Życia. Zapraszam na Mszę Świętą w sobotę o godz. 9.00 połączoną z duchową adopcją dziecka poczętego. Osoby, które chcą się podjąć modlitewnej adopcji, proszę o zgłoszenie się po Mszy w zakrystii.   
 11. W niedzielę 26 marca organizujemy wyjazd do kina na film o św. Józefie – Opiekun. Jest jeszcze wolnych kilka miejsc. Zapisy po Mszy. Koszt 10 zł. Wyjazd autobusem sprzed kościoła po Gorzkich Żalach.
 12. Od soboty w parafii św. Cyryla i Metodego na poznańskiej Woli rozpocznie się kurs przygotowujący osoby, które ukończyły 20 rok życia, a nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania. Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.bierzmowaniedoroslych.pl    
 13. W przyszłą niedzielę po Mszach zbierać będziemy ofiary do puszek na Fundusz Obrony Życia.
 14. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci