IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. W związku z ogłoszeniem na terenie naszego kraju stanu epidemii dyspensa od udziału we Mszy niedzielnej została przedłużona do 8 kwietnia, tzn. do Wielkiej Środy. Nadal obowiązuje przepis, że podczas Mszy może przebywać w świątyni maksymalnie 50 osób. Porządek Mszy niedzielnych pozostaje bez zmian. Podczas trwania epidemii Msza o 10.30 będzie w kościele w Baranowie. Zachęcam do pobożnego udziału we Mszy transmitowanej przez telewizję i radio. Informacje na temat transmisji Mszy i nabożeństw podane są na parafialnej stronie internetowej.
  2. Każdego dnia o godz. 20.30 zapraszam do modlitwy różańcowej w rodzinnym gronie o ustanie epidemii oraz potrzebne łaski i siły dla personelu medycznego i służb sanitarnych walczących z koronawirusem.
  3. W środę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia. Módlmy się za przyczyną Matki Bożej, aby otaczała swoją macierzyńską opieką i chroniła przed śmiercią każde ludzkie życie.    
  4. Okazja do Spowiedzi Świętej będzie pół godziny przed Mszą.
  5. Biuro Parafialne jest nieczynne do odwołania.  
  6. Przewodnik Katolicki w najbliższych tygodniach będzie dostępny tylko w formie elektronicznej.
  7. Zmarł śp. Jerzy Sabiniewicz z Baranowa. Pogrzeb we wtorek o 12.30 na Junikowie.    

ks. Krzysztof Frąszczak

Z A P O W I E D Z I*

WYCISK Dominik Jerzy               kawaler, rzymskokatolickie, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

PUFAHL Patrycja                           panna, rzymskokatolickie, par. Imienia Maryi, Poznań

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.