IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. W dzisiejszą niedziele rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy. Wykorzystajmy tę szansę, aby przygotować na obchody uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Nauki rekolekcyjne podczas Mszy głosić będzie ksiądz prałat Leonard Poloch, diecezjalny egzorcysta.
  2. Zapraszam dzisiaj o 17.30 na Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w piątek o 18.00.
  3. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych środę o godz. 19.15 w salce przy Biurze Parafialnym.
  4. Z uwagi na rekolekcje Biuro Parafialne w środę będzie nieczynne.
  5. W związku ze zmianą czasu na letni Msza święta w czwartek będzie o godz. 8.00, a Biuro Parafialne w czwartek będzie czynne od 8.30 do 9.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi od godz. 9.00. Po południu od 17.00 do wieczornej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi i Komunii wynagradzającej.
  7. W czasie Wielkiego Postu wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Za złożone na ten cel ofiary Parafianom, którzy wywiązali się z tego obowiązku wobec diecezji składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. Po Mszach można nabyć paschaliki. Jako jałmużnę wielkopostną można składać dla potrzebujących produkty spożywcze o wydłużonym okresie przydatności.
  9. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy do Parafian mieszkających przy ulicy Wiosennej i Wierzbowej.
  10. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem 5 minut z Bogiem oraz świąteczny numer Małego Przewodnika dla dzieci. W kruchcie wyłożone są bezpłatne egzemplarze Miłujcie się. Zachęcam do lektury.

O G Ł O S Z E  N I A   S P O Ł E C Z N E

Warsztaty Terapii Zajęciowej ROKTAR serdecznie zapraszają Parafian na kiermasz wielkanocny, gdzie będzie można nabyć ozdoby i dekoracje świąteczne wykonane przez uczestników tychże Warsztatów. Kiermasz odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia od godz. 9.00 do 18.00 w siedzibie Warsztatów przy ul. Wspólnej 5.

W imieniu zarządu cmentarza w Przeźmierowie dziękuję uczniom z klasy 8 D i ich opiekunce Pani Ewie Majchrzak za posprzątanie cmentarza i przyległego terenu.