IV Niedziela Wielkanocy

  1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Polecajmy w naszych modlitwach tak ważną sprawę jaką są powołania do służby Bożej w Kościele. Po Mszach zbierać będziemy ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.    
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty. W czwartek nabożeństwo po Mszy porannej.  W tym roku papież Franciszek zachęca wiernych Kościoła do odmawiania w maju Różańca Świętego. Prośmy Matkę Bożą o rychłe ustanie pandemii i duchowe owoce Nawiedzenia w naszej parafii, które w wyznaczonym terminie niestety się nie odbędzie.    
  3. W poniedziałek Msza wieczorna będzie w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.  
  4. W piątek przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski i kościoła w Chybach. Z uwagi na panującą pandemię nie będzie Mszy odpustowej w Chybach. Zapraszam na Mszę w intencji Parafian w piątek o 18.30.
  5. Z uwagi na przypadającą w piątek uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.  
  6. Wznowiono druk Przewodnika Katolickiego. W tym tygodniu jest dostępny z dodatkiem 5 minut z Bogiem. 
  7. Zmarli nasi parafianie: śp. Jadwiga Paczkowska, Mama naszego Pana Sołtysa. Msza pogrzebowa we wtorek o 12.00 w Barnowie, po niej pogrzeb w Smochowicach oraz śp. Wojciech Lipko z Baranowa. Msza i pogrzeb odbędą się w środę w Smochowicach. Wieczny odpoczynek….   

ks. Krzysztof Frąszczak