IV Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj z uwagi na Wigilię Narodzenia Pańskiego nie będzie wieczornej Mszy św.
 2. Po Mszy można jeszcze nabyć opłatki i świece wigilijne oraz sianko. Są także dostępne opłatki dla zwierząt.
 3. Pasterka w noc Bożego Narodzenia w Chybach o 22.00, a w Baranowie o 24.00. Msze św. w dzień Bożego Narodzenia o 9.00, 10.30 i 12.00. W pierwszy dzień Świąt nie będzie Mszy św. o 18.30.
 4. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą niedzielę. Tego dnia zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 5. Także 26 grudnia po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na jasełka, które przygotowały dzieci naszej parafii pod kierunkiem Pani Karoliny Maciejewskiej. Natomiast w uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia zapraszam po Mszy św. o 12.00 na koncert kolęd Harcerskiej Orkiestry Dętej z Mosiny.
 6. Także 6 stycznia o godz. 16.00 zapraszam wszystkie grupy duszpasterskie na opłatek i wspólne śpiewanie kolęd do salki parafialnej.
 7. Od czwartku 28 grudnia rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej naszej parafii, można go zabrać w także przy stoisku z opłatkami.
 8. W trakcie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku będą o 9.00 rano. W sobotę, niedzielę oraz uroczystości godziny Mszy świętych bez zmian.
 9. Ze względu na okres świąteczny Biuro parafialne będzie nieczynne. Natomiast podczas trwania kolędy będzie czynne tylko w czwartki od 9.30-10.30.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny oraz koniec roku kalendarzowego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas Mszy św. wieczornej nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za kończący się rok Pański 2017.       
 11. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za złożone produkty na święta dla potrzebujących. Zostały one przekazane do domów dziecka w Otorowie i Lipnicy oraz domu Samotnej Matki w Kiekrzu. Dziękuję także Parafialnemu Zespołowi Caritas za pomoc w zbiórce żywności oraz rozprowadzaniu świec i opłatków wigilijnych.
 12. Polecam świąteczny numer Przewodnika Katolickiego.