IV Niedziela Adwentu

 1. Jeszcze dzisiaj można po Mszach nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a także opłatki dla zwierząt. Zachęcam do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy dzieciom, zakupując świecę Caritas. Jest także dostępna woda święcona w specjalnych buteleczkach oraz siano na stół wigilijny. Są dostępne płyty ze śpiewem cerkiewnym, jako cegiełka na pomoc Ukrainie.  
 2. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom za ofiarowane w tytkach charytatywnych dary dla potrzebujących, a także uczniom klasy IV b z Panią wychowawczynią Renatą Maciejewską ze SP Polskich Noblistów, którzy w tę dobroczynną akcję się włączyli.
 3. W poniedziałek od 17.00 do 18.00 będzie można odebrać przy Biurze Parafialnym produkty przyniesione na święta do kościoła. Zapraszam osoby, które potrzebują wsparcia i pomocy. 
 4. Zapraszam do udziału w Roratach. Msze roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, z wyjątkiem czwartku, kiedy roraty są o godz. 6.00.
 5. Spowiedź przed świętami z zaproszonymi księżmi będzie w naszej parafii w czwartek od 16.00 do 17.30 i 18.00 do 19.30. Proszę, aby każdy przez sakrament pokuty przygotował się do godnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia. 
 6. W sobotę przypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zapraszam na Pasterkę do Baranowa o godz. 22.00.
 7. W pierwsze i drugie święto Narodzenia Pańskiego Msze Święte jak w niedzielę o godz. 9.00; 10.30 i 12.00.   
 8. Po świętach rozpocznę wizytę duszpasterską, zwaną tradycyjnie kolędą. Rozpocznie się ona w Baranowie. Początek kolędy o 15.30, w soboty o 13.30. Plan kolędy podam w święta. Proszę przygotować krzyż, świece, wodę święconą, kropidło i Pismo Święte. Osoby, które w ostatnich dwóch latach wprowadziły się do Baranowa lub Chyb i nie zgłosiły tego faktu, a chcą przynależeć do naszej wspólnoty parafialnej i przyjąć księdza po kolędzie proszę, by zgłosiły się do Biura Parafialnego.
 9. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek od 17-18 i czwartek od 9.30-10.00.     
 10. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci.
 11. Zmarła nasza parafianka śp. Teresa Zmuda z Baranowa. Msza Święta będzie jutro o godz. 11.00 w Baranowie, po niej pogrzeb w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…