IV Niedziela Adwentu

 1. Zapraszam na ostatnie Roraty we wtorek o godz. 18.30. 
 2. Z uwagi na epidemię nie będzie przed świętami spowiedzi z zaproszonymi kapłanami. Okazja do spowiedzi w poniedziałek wtorek od 17.30 do 18.30, a w środę od 17.30 do 18.00.
 3. Intencje mszalne na przyszły rok można zamawiać telefonicznie. Biuro Parafialne jest czynne w formie zdalnej. Proszę kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
 4. Jeszcze w tę niedzielę można po Mszy nabyć poświęcone opłatki wigilijne, wodę święconą w butelkach oraz płyty z kolędami.
 5. Dziękuję serdecznie wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w pomoc charytatywną i przynieśli dla potrzebujących produkty na święta. Będą one wydawane w poniedziałek w przy Biurze Parafialnym od godz. 16.00 do 17.00.
 6. W środę zapraszam na Nowennę do Świętej Rodziny o godz. 18.00.
 7. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie w tym dniu Mszy porannej.
 8. Pasterka w tym roku będzie tylko w Baranowie w czwartek o godz. 22.00. Z uwagi na epidemię nie będzie po Mszy tradycyjnego składania sobie życzeń świątecznych i łamania opłatkiem.
 9. Msze Święte w pierwsze i drugie święto Bożego Narodzenia oraz w niedzielę Świętej Rodziny będą tylko do południa o 9.00; 10.30 i 12.00.
 10.  Z uwagi na uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 11.  Ksiądz Arcybiskup z uwagi na panującą epidemię odwołał w tym roku odwiedziny duszpasterskie.  
 12. W drugie święto zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 13. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci. Polecam także modlitewnik na czas pandemii w cenie 3 zł.
 14. Zmarła śp. Izabela Patelska z Chyb. Wieczny odpoczynek…