IV Niedziela Adwentu

 1. Po Mszach można nabyć jeszcze dzisiaj poświęcone opłatki i świece wigilijne, sianko oraz śpiewnik z najpiękniejszymi kolędami, do którego dołączone są dwie płyty kompaktowe.
 2. Jutro o 18.30 ostatnie Roraty. Zapraszam wszystkich, w szczególności dzieci z lampionami i Księgą Tajemnic.   
 3. W poniedziałek Biuro Parafialne będzie nieczynne. Podczas trwania kolędy Biuro będzie czynne tylko w czwartki.
 4. W poniedziałek w godzinach od 17.00 do 18.00 w salce parafialnej wydawane będą produkty na święta dla potrzebujących Parafian.  
 5. We wtorek obchodzić będziemy Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego. Pasterka o godz. 22.00 w Chybach i o 24.00 w Baranowie. Zapraszam, gorąco na te Msze Parafian i przybyłych Gości. Uczcijmy wraz z pasterzami Nowonarodzonego Syna Bożego. W dzień Bożego Narodzenia Msze o 9.00; 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy wieczornej o 18.30.   
 6. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze Święte jak w każdą niedzielę. Tego dnia zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 7. W piątek przypada 101. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Proszę wszystkich Parafian o wywieszenie flag narodowych.
 8. Od soboty 28 grudnia rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Kolęda w tym roku rozpocznie się od Chyb. Początek kolędy od godz. 15.30, a w soboty od 14.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej parafii, można go zabrać w także przy stoisku z opłatkami. Woda święcona dostępna jest w zakrystii.
 9. Podczas kolędy Msze w dni powszednie będą o godz. 9.00. W niedzielę i uroczystości godziny Mszy bez zmian.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie organizacyjne z osobami, które chcą przygotować się do zwierzenia się w niewolę Matce Bożej. 
 11. Dostępny jest podwójny, świąteczny numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem Pięć minut z Bogiem w cenie 10 zł.

ks. Krzysztof Frąszczak