IV Niedziela Adwentu

  1. Po Mszach można nabyć jeszcze świece i opłatki wigilijne.
  2. Jutro Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. Pasterka o godz. 22.00 w Chybach i o 24.00 w Baranowie. W dzień Bożego Narodzenia Msze o 9.00; 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy wieczornej o 18.30.
  3. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą niedzielę. Tego dnia zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. Od piątku 28 grudnia rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W tym roku kolęda rozpocznie się od Baranowa. Początek kolędy od godz. 15.30, a w soboty od 14.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej parafii, można go zabrać w także przy stoisku z opłatkami.
  5. Podczas kolędy Msze od poniedziałku do piątku będą o godz. 9.00. W sobotę, niedzielę oraz uroczystości godziny Mszy świętych bez zmian.
  6. Ze względu na okres świąteczny Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. Podczas trwania kolędy Biuro będzie czynne tylko w czwartki od 9.30 – 10.30.
  7. W czwartek przypada 100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. To zwycięstwo sprawiło, że Wielkopolska została przyłączona do Polski odradzającej się po latach zaborów. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Parafian o wywieszenie flag, aby uczcić to jedyne w naszej historii powstańcze zwycięstwo.
  8. W piątek po Mszy o godz. 9.00 proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian mieszkających przy ulicach: Spokojnej i Pogodnej.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny. Tego dnia podczas Mszy o godz. 9.00 gościć będziemy Chór z Tarnowa Podgórnego, a o godz. 12.00 kwartet instrumentów dętych blaszanych ze Szkoły Muzycznej w Poznaniu.
  10. Polecam podwójny numer Przewodnika Katolickiego z comiesięcznym dodatkiem „Pięć minut z Bogiem” w cenie 10 zł. Są także Małe Przewodniki dla dzieci.