TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU – 11. 12. 2016
godz. 09: 00 śp. Zofię, Stanisława Anioł, +Anioł, Judkowiaków
godz. 09: 00 śp. Jana Okupniak 4.r.ś.
godz. 10: 30 śp. rodziny Kortus, Schmidt
Chyby śp. Walentynę, Antoniego, Danutę, Wacława
godz. 12: 00 śp. Andrzeja, Leona Kamińskich, Jana, Irenę Szczepańscy
godz. 12: 00 śp. Przemysława Miałkas
godz. 12: 00 śp. Aleksandrę Cylka
godz. 18: 30 śp. Stefana Kempińskiego, Elżbietę Liczbińską
Poniedziałek III Tygodnia Adwentu – 12. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Aleksandra; i o bł. Boże z okazji imienin dla córki Barbary
Wtorek III Tygodnia Adwentu – 13. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Aleksandra Wenclika
Środa III Tygodnia Adwentu -14. 12. 2016
godz. 18: 30 Dziękczynno- błagalna
Czwartek III Tygodnia Adwentu -15. 12. 2016
godz. 09: 00 o bł. Boże dla członków ADŚ, a dla zmarłych o niebo
Piątek III Tygodnia Adwentu -16. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Czesława Struzik
godz. 18: 30 z okazji urodzin Jolanty…
Sobota III Tygodnia Adwentu – 17. 12. 2016
godz. 18: 30 o błogosławieństwo Boże dla Urszuli i Lenarta
godz. 18: 30 z okazji urodzin…
CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU – 18. 12. 2016
godz. 09: 00 śp. Stanisławę, Józefa Wasyl
godz. 10: 30 śp. Józefa Symelę, Gabrielę, Kazimierza Zakrzewskich
Chyby śp. Mariannę Ratajczyk 10.r.ś. i zmarłych z rodziny
godz. 12: 00 śp. Gertrudę, Czesława Pawlak
godz. 12: 00 śp. Zdzisława Oszmałek
godz. 18: 30 śp. Pelagię Damhs
Poniedziałek IV Tygodnia Adwentu – 19. 12. 2016
godz. 18: 30 z okazji urodzin Piotra….
Wtorek IV Tygodnia Adwentu – 20. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Przemysława Miałkas
Środa IV Tygodnia Adwentu – 21. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Zofię, Piotra Andrzejak i zmarłe rodzeństwo
Czwartek IV Tygodnia Adwentu – 22.12. 2016
godz. 09: 00 za Parafian
Piątek IV Tygodnia Adwentu – 23. 12. 2016
godz. 18: 30 o łaskę wiary dla dzieci wnuków
Sobota IV Tygodnia Adwentu -24. 12. 2016
PASTERKA CHYBY
godz. 22: 00 dziękczynna; z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny Król
PASTERKA BARANOWO
godz. 24: 00 o bł. Boże z okazji urodzin ks. Bartłomieja Cylka
godz. 24: 00 śp. Stefana Skrzyniarz, +Skrzyniarzów, Martę, Józefa Kubisz +Kubisz
NIEDZIELA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 25. 12. 2016
godz. 09: 00 śp. Stanisławę, Stanisława Fibig
godz. 10: 30 śp. Irenę Konys 2.r.ś.
Chyby śp. Jana Muchowieckiego
godz. 12: 00 45 – lecie ślubu Celiny i Franciszka…
godz. 12: 00 śp. Ryszarda Bresińskiego 2.r.ś.
Poniedziałek ŚW. SZCZEPANA – II ŚWIĘTO NARODZENIA PAŃSKIEGO – 26. 12. 2 016
godz. 09: 00 śp. Alexandra Becker
godz. 10: 30 śp. Rodziców, Irenę, Norberta, Krystynę, Władysława, syna Norberta
Chyby
godz. 12: 00 śp. Artura, +Zakrzewskich, Chomiaków, Przybyszewskich
godz. 12: 00 śp. Łucję, Stanisława Brzuskiewicz
godz. 18: 30 śp. Wiktorię, Andrzeja, Marię, Michała
Wtorek OKTAWA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 27. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Teresę Jendraszyk
Środa OKTAWA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 28. 12. 2016
godz. 09: 00
Czwartek OKTAWA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 29. 12. 2016
godz. 09: 00 za Parafian
Piątek OKTAWA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 30. 12. 2016
godz. 09: 00
Sobota OKTAWA NARODZENIA PAŃSKIEGO – 31. 12. 2016
godz. 18: 30 śp. Sylwestra Michalak